tel: 77 414 82 10 ; gsm: 665 666 655 ; serwis@gastromer.pl

Firma GASTROMER

Firma Gastronomech powstała w 1993 roku. Początkowo głównym celem jej działalności była naprawa urządzeń gastronomicznych na terenie Opolszczyzny. 

Z czasem strefa działalności została rozszerzona na inne województwa (ówczesne) Częstochowskie, Wrocławskie, Katowickie oraz Kaliskie. 

W ciągu kilku lat działalności Gastronomech zyskał bardzo wielu klientów, bardzo bogate doświadczenie i stale pracował nad wyrobieniem renomy, która obecnie silnie wyróżnia GASTROMER , spośród innych firm o podobnym profilu działalności. 

W 2000 roku firma otworzyła salon z maszynami i urządzeniami gastronomicznymi w Lasowicach Małych. W ciągu kolejnych trzech lat firma dorobiła się nadzwyczaj bogatej oferty sprzedawanych maszyn i urządzeń oraz zaufanie licznego grona klientów. W ofercie firmy znajdziemy m.in.piece konwekcyjno-parowe, profesjonalne środki czystości, kuchnie gazowe itp. 

W roku 2002 Gastronomech otworzył nową placówkę w Częstochowie na ul. Równoległa 63. W miejscu tym znajduje się salon z bogatą wystawą wybranych urządzeń. 

W sierpniu 2002 roku firma zmieniła nazwę na GASTROMER 

W lutym 2003 roku, realizując założoną strategię ekspansji, firma GASTROMER otworzyła salon sprzedaży w Opolu, w miejscu znanym każdemu opolaninowi, w Hali Widowiskowo-Sportowej Okrąglak.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów na początku roku 2005 powstaje sklep internetowy firmy Gastromer dostępny pod adresem: sklep.gastromer.pl .
Niesłabnące zainteresowanie klientów zarówno sprzętem jak i częściami zamiennymi do urządzeń gastronomicznych, spowodowało, że rozwinęliśmy firmę o kolejną gałąź czyli nowy sklep internetowy przy serwisie firmy GASTROMER mieszczący się w Lasowicach Małych.
Sklep z częściami zamiennymi jest dostępny pod adresem: serwis.gastromer.pl .